Proofreading agency, translations, interpreting, translation agency, translation, websites translation

Копірайтинг

копірайтинг

Визнаним піонером копірайтингу в директ-маркетингу вважається Джон Кейплз (1900-1990). Його, відома сьогодні книга, «Перевірені методи реклами» («Tested Advertising Methods») вперше вийшла в 1932 році в США, була багаторазово перевидана і набула незмінної актуальністі. Нещодавно книга була перекладена і на російську мову.

Концептуально копірайтинг являє собою написання текстів для створення позитивного іміджу компанії чи бренду, реклами товарів чи послуг, збільшення продажів. Копірайтинг - це не просто написання текстів на замовлення, це потужний інструмент формування купівельного попиту і навіть громадської думки, без чого неможливе успішне функціонування бізнесу.

Рекламний текст переконливий і ефективний тільки в тому випадку, якщо він створює унікальний привабливий образ відповідного товару або послуги. Хороший текст не тільки вгадує потребу покупця, його настрій, емоції, а й створює їх. Уявлення про продукт, описане в рекламному тексті, має не тільки відповідати очікуванням покупця, але й перевершувати їх.

Копірайтинг - ціна

  • Ціна на таку послугу розраховується індивідуально, в залежності від складності та терміновості написання тексту. Звертайтесь за тел. (032) 264-95-28, (099) 275-68-58, (097) 264-90-78, (093) 491-69-40 з 9:00 до 18:00, або одразу висилайте технічне завдання на This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , ми відповімо у найкоротший термін

Копірайтинг - наповнення сайта

Ефективний копірайтинг текстів і статей забезпечує довіру до сайту з боку пошукових систем, що сприяє більшому припливу потенційних клієнтів. Якісна інформаційна складова текстів для сайту забезпечує довіру відвідувачів до ресурсу і, відповідно, підвищує довіру до бренду.

Особлива категорія копірайтинга – СЕО-орієнтований копірайтинг (із відповідною щільністю пошукових запитів) – дозволить зайняти топові позиції в пошукових системах і мінімізувати бюджет просування проекта.

Наповнення контентом приклади

  • наповнення контентом на російській мові сайту транспортної компанії ka-trans.com

Розширення переліку послуг нашого бюро перекладів дозволяє пропонувати, також, послуги по написанню, редагуванню та вичитці науково-популярних статей, рефератів, дипломних робіт та дисертацій.