Tłumaczenie pisemne, biuro tłumaczeń

Tłumaczenie dokumentów

Tłumaczenie dokumentów

Analizując popularność typów usług tłumaczeniowych, doszliśmy do wniosku, że na tłumaczenie dokumentów (osobistych i dokumentów założycielskich spółki) przypada ponad 70% zamówień. Przyczyną zwiększonego popytu na takie usługi mogą być podróż służbowa lub prywatna za granicę, współpraca z partnerem zagranicznym, zmiana miejsca zamieszkania, obywatelstwa, znalezienie nowego miejsca pracy za granicą.

Tłumaczenie dokumentów wyróżnia ścisła poufność, również z reguły wymagane jest notarialne poświadczenie.

Tłumaczenie dokumentów - cena

  • Ceny na tłumaczenie dokumentów i terminy wykonania tej usługi można dowiedzieć się pod nr telefonu +38 (097) 264-90-78 w godzinach od 9:00 do 17:00 lub wysłać zapotrzebowanie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tłumaczenie dokumentów o charakterze prawnym

Wykonujemy tłumaczenia kwalifikowane oraz poświadczenie notarialne takich dokumentów jak:

  • akty (urodzenia, małżeństwa, rozwiązania małżeństwa, śmierci);
  • tłumaczenie dokumentów, poświadczających tożsamość (dowody osobiste, paszporty, prawa jazdy, legitymacje emeryta-rencisty, książeczki wojskowe);
  • tłumaczenie dokumentów edukacyjnych (dyplomy, świadectwa, zaświadczenia, świadectwa maturalne i załączniki do nich, wypisy z archiwum, indeksy, itp.);
  • dokumenty dotyczące zatrudnienia (zaświadczenia dot. wynagrodzenia, książeczki pracy, zaświadczenia z miejsca pracy, umowy o pracę, protokoły, pełnomocnictwa);
  • dokumenty, wydane przez organy spraw wewnętrznych, i dokumenty sądowe;
  • uchwały, decyzje, statuty, akty założycielskie;
  • zaświadczenia z zakładów statystycznych i organów podatkowych, wyciągi z JDRPOU;
  • tłumaczenie dokumentów z banku (zaświadczenia dot. obecności otwartych rachunków i stanu rachunku, deklaracje i sprawozdania podatkowe);
  • licencje, certyfikaty, protokoły i kontrakty międzynarodowe.

tłumaczenie dokumentów

Tłumaczenie dokumentów we Lwowie

Sukces biznesu z partnerem zagranicznym w dużej mierze zależy od wzajemnego zrozumienia w negocjacjach i pisemnego potwierdzenia zamiarów, które wymagają niezbędnego profesjonalnego tłumaczenia dokumentów.

Dokładność takiego tłumaczenia jest bezpośrednio związana z rodzajem działalności firmy, od tłumacza może być wymagana specjalna wiedza. Z wykonaniem takiego zadania poradzi sobie skoordynowany zespół profesjonalnych menedżerów i tłumaczy.

Zwracamy uwagę na to, że cena za tłumaczenie paszportu i tłumaczenie dyplomu jest ceną za tłumaczenie dokumentu standardowego.

Jeżeli szukacie Państwo w Internecie tłumaczenie dokumentów, lub tłumaczenie dokumentów prawnych, prosimy zwracać się, gwarantujemy pełną poufność і terminowość w tłumaczeniu wszelkich dokumentów, które zostały nam powierzone.

Czytaj także

Tłumaczenia na język polski

Terminowe tłumaczenie dokumentówTerminowe
tłumaczenie dokumentów
Biuro tłumaczeń LwówInfo:
biuro tłumaczeń Lwów
Profesjonalne tłumaczenie prawniczeProfesjonalne
tłumaczenie prawnicze
Tłumaczenie we Lwowie:Tłumaczenie we Lwowie:
poufnie, o właściwym czasie