Tłumaczenie pisemne, biuro tłumaczeń

Tłumaczenie stron internetowych

Tłumaczenie stron internetowych

We współczesnym świecie strona internetowa firmy – to niezbędny składnik do osiągnięcia sukcesu w biznesie. Oferujemy tłumaczenie stron internetowych w zgodności ze wszystkimi życzeniami i uwagami Państwa, napełnieniem tekstów słowami kluczowymi dla promocji przetłumaczonych stron w systemach wyszukiwawczych. Nasz zespół profesjonalistów zapewnia wysokiej jakości tłumaczenie strony internetowej z języka polskiego i angielskiego na język ukraiński i rosyjski.

Tłumaczenie stron internetowych - cena

  • Ceny na tłumaczenie stron internetowych i terminy wykonania tej usługi można dowiedzieć się pod nr telefonu +38 (032) 264-95-28, +38 (097) 264-90-78 w godzinach od 9:00 do 18:00 lub wysłać zapotrzebowanie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Idąc z duchem czasu, nasze biuro tłumaczeń wykorzystuje najnowocześniejsze technologie. Angażujemy wysoko wykwalifikowanych lingwistów i korzystamy z najnowszych IT-opracowań, aby zoptymalizować procesy tłumaczenia, więc stale udoskonalamy przewagi konkurencyjne naszego biura tłumaczeń.

Oferujemy naszym klientom kompleksowe usługi tłumaczeniowe, co może stać się jedną z napędowych sił biznesu Państwa.

tłumaczenie stron internetowych

Tłumaczenie aktualności

Oprócz tłumaczenia podstawowych informacji, tłumaczymy aktualności, dokumentację towarzyszącą i inne zaktualizowane informacje w oparciu o terminologię, użytą w tłumaczeniu Waszej strony internetowej. Jednocześnie z tłumaczeniem zapewnimy lokalizację strony – nie tylko zmienimy język, ale także i całą strukturę strony internetowej. Do takiego tłumaczenia angażujemy specjalistów z różnych dziedzin: redaktorów, copywriterów, projektantów stron internetowych i programistów.

Wartość tłumaczenia strony internetowej jest obliczana indywidualnie, w zależności od złożoności i pilności usług tłumaczeniowych.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie i podejście kompleksowe, biuro tłumaczeń „Ecotest-Lingvo” wykona tłumaczenie i lokalizację resursu Państwa na odpowiednim poziomie!

Przykłady tłumaczenia stron internetowych

  • tłumaczenie na język angielski strony internetowej artkryla.com
  • tłumaczenie na język rosyjski strony internetowej bk-maximum.com
  • tłumaczenie na język angielski strony internetowej dozymetru promieniotwórczości ecotestvip.com
  • tłumaczenie na język polski strony internetowej biznesu restauracyjnego olvia-grand.com

Czytaj także

Tłumaczenia na język polski

Terminowe tłumaczenie dokumentówTerminowe
tłumaczenie dokumentów
Biuro tłumaczeń LwówInfo:
biuro tłumaczeń Lwów
Profesjonalne tłumaczenie prawniczeProfesjonalne
tłumaczenie prawnicze
Tłumaczenie we Lwowie:Tłumaczenie we Lwowie:
poufnie, o właściwym czasie