Переклад Львів, переклад документів львів, переклади львів, юридичний переклад, апостиль львів

Апостиль довідки

Апостиль це особливий штамп квадратної форми, котрий потрібно проставляти тілько на офіційних документах (довідках, постановах, рішеннях, виписках, атестатах) з метою їх легітимізації в державах, що є членами Гаазької Конвенції. Він потрібен для того, щоб документи, видані на території України, було визнано дійсними в інших країнах, що підписали Конвенцію.

Апостиль довідки про несудимість

апостиль довідки

Довідка про несудимість із проставленим апостилем може знадобитися, якщо ви плануєте подавати документи у візовий центр, шукати роботу чи житло за кордоном, а також збираєтесь отримати іноземне громадянство.

В деяких випадках потрібно представити таку довідку з будь-якої іншої держави, в котрій ви перебували більш ніж півроку. В такому разі штамп апостиль легалізує документ уже на території України.

Довідку про несудимість можна отримати в обласному відділенні МВС або замовити на сайті iGov.org.ua, а процедура проставлення апостиля виконується в МЗС України і триває 5-14 робочих днів.

Апостиль довідки з місця проживання

Довідку з місця проживання (довідку про реєстрацію з місця проживання), завірену апостилем, потрібно представити при вступленні в шлюб з резидентом іншої країни, при подачі візового набору документів (також, може бути потрібен переклад документів), під час реєстрації посвідки на проживання та працевлашування в іншій країні. Також довідка про реєстрацію проживання дитини разом з іншими документами подається в судові органи у разі розгляду справи про сплату аліментів або у разі клопотання про державну субсидію у зв'язку з їх невиплатою.

Довідку з місця проживання можна отримати у відділенні паспортного столу за особистим зверненням, а апостиль на неї проставляється в МЗС протягом 5-14 робочих днів.

Апостиль довідки про стан здоров'я (медична форма 082/у)

Медична довідка з апостилем подається у відповідні органи при поступленні на навчання в закордонні освітні заклади, при подачі документів на отримання візи, при всиновленні дитини за кордоном, у разі прийома на роботу в іноземні фірми, при оформленні страхівки, необхідної для виїзду за кордон, і в багатьох інших випадках. Для її отримання пред'явник повинен мати медичний огляд загального стану здоров'я, по представленю якого видається форма 082/у, на котру потім в МЗС буде проставлено апостиль.

Апостиль довідки ціна / Апостиль Львів

  • Ціну та термін (зазвичай, це 5-14 робочих днів) проставлення штампа апостиль на довідку можна дізнатись за тел. в офісі (032) 264-95-28 чи моб. (099) 275-68-58, (097) 264-90-78 з 9:00 до 18:00, або письмовим запитом на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

В нашому бюро перекладів ви можете замовити професійний переклад довідок на 40 інземних мов і проставлення штампу апостиль. За потреби організуємо кур'єрську доставку, звертайтесь, будемо раді вам допомогти!

Хочемо нагадати, що Україна не апостилює документи, видані після 11.08.2014 в Криму.

Читайте также

Юридичний переклад