Переклад Львів, переклад документів львів, переклади львів, юридичний переклад, апостиль львів

Переклад документів

Терміновий переклад документів / Переклад документів Львів

Аналізуючи популярність типів перекладацьких послуг, ми дійшли висновку, що на переклад документів (особистих та установчих документів компанії) припадає понад 70% замовлень. Причиною підвищеного попиту на такі послуги може бути ділова або приватна поїздка за кордон, співпраця з іноземним партнером, зміна місця проживання, громадянства, отримання нового місця праці за кордоном.

Переклад документів вирізняє строга конфіденційність, також, зазвичай, вимагається нотаріальне завірення таких перекладів.

Переклад документів Львів

 • Ціну на переклад документів та терміни виконання цієї послуги можна дізнатись за тел. (032) 264-95-28, (099) 275-68-58, (097) 264-90-78 або надіславши запит на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Переклад документів юридичного характеру

Ми здійснюємо кваліфікований переклад з/на англійську, польську, німецьку, словенську, італійську, французьку, іспанську, чеську, словацьку, угорську, турецьку, арабську, японську, китайську та інші іноземні мови і нотаріальне завірення таких документів, як:

 • свідоцтва (про народження, одруження, розлучення, смерть);
 • переклад документів, що засвідчують особу (паспорти, водійські посвідчення, пенсійні посвідчення, військові квитки);
 • переклад документів про освіту (дипломи, свідоцтва, довідки, атестати та додатки до них, виписки з архіву та залікові книжки, тощо);
 • трудові документи (довідки про зарплату, трудові книжки, довідки з місця роботи, трудові договори, акти, доручення);
 • документи, видані органами внутрішніх справ та судові документи;
 • ліцензії, сертифікати, міжнародні протоколи та контракти;
 • рішення, статути, установчі договори;
 • переклад документів з банку (довідки про наявність відкритих рахунків та стан рахунку, податкові декларації та звіти);
 • довідки з установ статистики та податкових органів, виписки з ЄДРПОУ;
 • також пропонуємо нотаріальний переклад документів (актів, доручень, заяв, дозволів на усиновлення дитини, дозволів на виїзд дитини за кордон).

переклад документів

Успіх бізнесу з іноземним партнером багато в чому залежить від взаєморозуміння в переговорах і письмового підтвердження намірів, для чого необхідний професійний переклад документів.

Точність такого перекладу безпосередньо пов'язана з родом діяльності компанії, від перекладача можуть вимагатися спеціальні знання. З виконанням такого завдання впорається злагоджена команда професійних менеджерів і перекладачів.

Переклад документів ціна / Переклад Львів

Зазначимо, що ціна на переклад паспорту та переклад диплому є ціною за переклад стандартного документу.

Якщо ви шукаєте в інтернеті переклад документів, переклад юридичних документів чи переклад документів Львів звертайтесь, ми гарантуємо строгу конфіденційність і пунктуальність у перекладі будь-яких документів, які ви нам довірили.

Читайте також

Переклад паспорта