Переклад Львів, переклад документів львів, переклади львів, юридичний переклад, апостиль львів

Переклад довідки

Для туристичних, освітніх, робочих та оздоровчих поїздок громадянам України необхідно відкривати візи (для багатьох країн), а для цього представляти в візовий центр різні документи з перекладом, завіреним нотаріусом. Кількість довідок, що їх попросять представити співробітники посольства, залежить від мети візиту за кордон і, відповідно типу візи.

переклад довідки

Переклад довідки / Переклад документів Львів

В стандартний набір для отримання більшості віз входять довідка з місця роботи, довідка про реєстрацію з місця проживання, довідка про несудимість, довідка про наявність та стан поточного рахунку, довідка про відсутність заборгованості по кредиту, довідка про отримання пенсії (для пенсіонерів), довідка про ступінь спорідненості (при наявності запрошення), медична довідка 082/у і довідка про звільнення від навчання на період поїздки (для учнів та студентів).

Юридичних осіб, що відправляються у відрядження, окрім вищеназваного, можуть попросити представити довідку про реєстрацію юридичної особи, облікову довідку з податкової інспекції, а також митні та балансові довідки (за наявності банківського рахунку).

Ви плануєте продовжити навчання за кордоном або ж отримати нову профессію, взяти участь у науковій конференциї, семінарі чи дослідженні? Скорше всього, вам знадобиться довідка про зарахування у відповідний навчальний заклад або ж довідка про поступлення на курси, довідка про участь у відповідній програмі та довідка про підтвердження членства у відповідній науковій чи спортивній організації.

Переклад медичної довідки

Якщо ви виїжджаєте з країни для проходження тривалого лікування в іноземних медичних центрах, як додаток до основного пакету документів ви повинні мати довідку про необхідність проходження лікування та довідку про можливість відшкодування витрат на лікування (за наявності страхового полісу).

У разі вступлення в шлюб або всиновлення дитини, додатково до вже названих документів вам необхідно мати довідку про склад сім'ї, медичну довідку.

Яку б мету ви не переслідували, бюро перекладів «Екотест-Лінгво» виконає якісні переклади будь-яких довідок на понад 35 іноземних мов. Ми пропонуємо як переклад одного документу, так і завірені нотаріусом переклади комплектів документів, котрі виконуються професійними та досвідченими перекладачами у зручний для вас термін.

Переклад довідки ціна

  • Переклад довідки є стандартним перекладом документа, ціну на котрий можна дізнатись за тел. (032) 264-95-28, (097) 264-90-78, (099) 275-68-58 або виславши запит на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Якщо ви знайшли наше бюро перекладів в інтернеті за пошуковим запитом переклад довідки, звертайтесь, будемо раді допомогти!

Читайте також

Переклад паспорта