Переклад Львів, переклад документів львів, переклади львів, юридичний переклад, апостиль львів

Переклад посвідчення

Бюро перекладів «Екотест-Лінгво» пропонує послуги по перекладу свідоцтв та посвідчень на понад 35 іноземних мов.

переклад посвідчення

Переклад посвідчення / Переклад документів Львів

Для роботи з особистими документами ми призначаємо специалистів, що мають відповідний досвід та кваліфікацію. Вони виконують якісний переклад як самого текста, так і штампів та печаток, приділяючи особливу увагу форматуванню документа, цифрам, абревіатурам та умовним позначенням. Всі переклади проходять обов'язкову вичитку редактором, що гарантує максимальне збереження вигляду та розташування тексту, а також повну змістову відповідність оригиналу.

В нашому бюро перекладів можна замовити переклад таких документів, як водійське, пенсійне посвідчення, посвідчення про відрядження та посвідчення особи (ідентифікаційний код, будь-які види перепусток, студентський квиток, посвідчення члена екипажа і т. д.), посвідчення ветерана війні, посвідчення інвалида, посвідчення держслужбовця і т. д. Переклад вищевказаних документів може знадобитись під час реєстрації компанії, оформлення прцевлаштування, у випадку отримання громадянства чи придбання житла за кордоном, у РАЦСі і посольствах при отриманні візи.

Терміновий переклад документів

Ми пропонуємо переклад окремих документів або цілого пакету у разі подання документації в певні державні органи. Професійна команда бюро перекладів «Екотест-Лінгво» гарантує надання якісних перекладацьких послуг незалежно від об'єму у вказаний та погоджений вами термін. Також, можливе замовлення термінового перекладу та нотаріального завірення перекладених документів.

Переклад посвідчення - ціна

  • Переклад посвідчення є стандартним перекладом документа, ціну на який можна дізнатись за тел. (032) 264-95-28, (097) 264-90-78, (099) 275-68-58 або запитом на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Якщо ви знайшли наше бюро перекладів в інтернеті по пошукововому запиту переклад посвідчення або переклад документів Львів, звертайтесь, будемо раді допомогти!

Читайте також

Переклад паспорту