Переклад Львів, переклад документів львів, переклади львів, юридичний переклад, апостиль львів

Індивідуальне вивчення англійської мови

Курси англійської у Львові / Переклад на англійську Львів

Англійська мова по праву займає перше місце серед всіх мов по популярності та бажанню вивчити її.

Мета індивідуального курсу - навчити вас швидко говорити і читати англійською. Наша методика вивчення англійської мови – одна з найефективніших – комунікативна. Суть її в наступному: під час заняття практикуються всі види робіт, починаючи від читання і прослухування, закінчуючи письмом і розмовною практикою.

репетитор з англійської

Якщо в вас вже є певний рівень володіння англійською мовою, індивідуальний курс вивчення англійської мови від нашого бюро перекладів допоможе вам удосконалити свою англійську шляхом невимушеного спілкування з професійним викладачем. Ненав'язлива атмосфера дружнього спілкування дозволяє учасникам вести бесіду і легко виконувати різні вправи.

Відвідування занять 2-3 рази на тиждень впродовж основного курсу, виконання практичних домашніх завдань і вивчення граматики дасть вам можливість вільно спілкуватися англійською мовою.

Вивчення англійської мови проводиться за індивідуальною програмою, завдяки якій, вже з перших занять, ви зможете скласти кілька простих речень, розповісти про себе, задати і відповісти на найпопулярніші в повсякденному житті питання.

Оплата

Індивідуальне заняття з викладачем за 2 академічних години (90 хвилин) коштує: в нашій аудиторії 140 гр, з виїздом до Вас 190 гр. Щоб визначити Ваш рівень володіння мовою, перше заняття ми проводимо безкоштовно. Мінімальна оплата проводиться за 10 занять.

Чекаємо Вас вже сьогодні. Не відмовляйте собі в можливості відкрити нову грань спілкування.

Записатися на тестове заняття з викладачем можна
за тел.: (032) 264-95-28, (099) 275-68-58, (097) 264-90-78