Переклад Львів, переклад документів львів, переклади львів, юридичний переклад, апостиль львів

Переклад на польську

Переклад на польську Львів / Переклад у ЛЬвові

За нашими спостереженнями та аналізом статистики замовлень, ми дійшли висновку, що переклади на польську мову стають все більш популярними, що пов'язано, зокрема, з швидкими темпами розвитку співробітництва між Україною та Польщею у сфері бізнесу, освіти, науки і т.д.

переклад на польську

Польська мова є однією з мов слов'янської мовної гілки, а отже, польська та українська мови є спорідненими. Їх словникові склади налічують значну кількість загальних лексем (зокрема, такі, що характеризують людину), які, з великою ймовірністю, є за своїм походженням спільнослов'янськими, а також мають схожі структуру і загальні принципи оформлення в граматичних, словотворчих і фонетичних аспектах. Однак, є певна складність перекладу на польську мову, яка полягає в тому, що ряд слів мають в польській та українській мовах зовсім різні значення при майже однаковій вимові. Польща, яка завжди залишалася католицькою країною, зазнала сильного західного впливу, як у сфері культури, так і у сфері мови. Крім того, існують також інші підводні камені при перекладі. Наприклад, відома польська галантність, властива польській культурі, що сягає корінням ще в епоху бароко, знайшла прояв у пишномовному стилі, який часто представляє одну з основних труднощів при перекладі з польської мови та на польську, так що відсутність важливих формулювань в юридичному перекладі та діловому листуванні може навіть вплинути на результат угоди.

Тематика перекладу на польську мову

Бюро перекладів "Екотест-Лінгво" пропонує послуги професійного перекладу з української на польську мову. Наші перекладачі мають значний досвід виконання перекладів в самих різних тематичних областях і можуть забезпечити найвищу якість перекладу з польської мови текстів науково-технічної, фінансової, юридичної, медичної, економічної тематик та ін. З метою забезпечення якості виконання замовлень і оптимізації робочих процесів кожному замовленню присвоюється одна з тематичних категорій і він віддається на виконання відповідним перекладачам.

Територіальна близькість нашого міста до Польщі, тісна співпраця українських та польських бізнесменів, культурні зв'язки Львова та польських міст, історичні реалії - все це сприяє тому, що переклад з української на польську мову став для нашого бюро однією з повсякденних функцій, що дозволило нам накопичити величезний досвід у цій сфері. Ми зробимо для вас кваліфікований переклад на польську або з польської з урахуванням усіх тонкощів цієї мови, звертайтесь, будемо раді допомогти.

Читайте також

Переклад сайтів на польську мову

Переклад на англійську