Переклад Львів, переклад документів львів, переклади львів, юридичний переклад, апостиль львів

Переклад сайтів

Переклад сайту / Переклад у Львові

В сучасному світі сайт компанії - життєво важлива складова успеху у бізнесі. Ми пропонуємо переклад сайтів із дотриманням всіх ваших побажань та коментарів, наповненням текстів ключовими словами для просування перекладених сторінок у пошукових системах. Наша команда професіоналів здійснює якісний переклад сайту на англійську, польську, німецьку, французьку, італійську, іспанську, болгарську, португальську, словенську, грецьку, чеську, словацьку, турецьку, угорську, арабську, японську, китайську та інші іноземні мови.

Переклад сайтів Львів

  • Ціну на переклад сайту та терміни виконання цієї послуги можна дізнатись за тел. (032) 264-95-28, (099) 275-68-58, (097) 264-90-78 з 9:00 до 18:00, або надіславши запит на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

переклад сайту

Йдучи в ногу з часом, наше бюро перекладів використовує самі сучасні технології. Ми залучаємо висококваліфікованих лінгвістів та використовуємо новітні IT-розробки для оптимізації перекладацьких процесів, таким чином постійно вдосконалюючи конкурентні переваги нашого бюро перекладів.

Ми пропонуємо нашим клиєнтам цілий комплекс перекладацьких послуг, що може стати однією з рушійних сил вашого бізнесу.

Переклад новин

Окрім перекладу основної інформації, ми перекладемо новини, блоги, супровідну документацію та іншу поновлювану інформацію з урахуванням термінології, що використовувалась при перекладі вашого сайту. Одночасно з перекладом ми забезпечимо локалізацію сайту - не просто змінимо мову, але й всю структуру сайта. Для такого перекладу залучаються спеціалісти з різних сфер: редактори, копірайтери, веб-дизайнери та програмісти.

Вартість перекладу сайта розраховується індивідуально, з огляду на рівень складності та терміновості послуг перекладу.

Спираючись на великий досвід та комплексний підхід, бюро перекладів "Екотест-Лінгво" виконає переклад та локалізацію вашого ресурсу на гідному рівні!

Приклади перекладу сайтів

  • переклад на англійську та німецьку мови сайту ka-trans.com
  • переклад на китайську мову новин на сайті informnapalm.org
  • переклад на англійську мову сайту artkryla.com
  • переклад на польську мову сайту ecotest.ua
  • переклад на російську мову сайту будівельної компанії bk-maximum.com
  • переклад на англійську мову сайту дозиметра радіоактивності ecotestvip.com
  • переклад на російську мову сайту компанії по виробництву наливних підлог garteks.com
  • переклад на польську мову сайту ресторанного бізнесу та корпоративного харчування olvia-grand.com