Переклад Львів, переклад документів львів, переклади львів, юридичний переклад, апостиль львів

Письмовий переклад

Шукаєте письмовий переклад у Львові? Переклад від "Екотест-Лінгво" - найкращий вибір!

Тематики перекладу

Ми пропонуємо переклад технічних, науково-публіцистичних, медичних, художніх, рекламних та інших текстів. Також ми здійснюємо переклад юридичних та економічних документів. В нас працюють професіонали - дипломовані перекладачі з великим досвідом практичної роботи в спеціальних сферах.

Послуги перекладу / Письмовий переклад

  • Ціну на письмовий переклад та терміни виконання послуги можна дізнатись за тел. (032) 264-95-28, (099) 275-68-58, (097) 264-90-78 з 9:00 до 18:00, або надіславши запит на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Письмовий переклад у Львові ціни / Бюро перекладів Львів

письмовий переклад

Вартість письмового перекладу тексту розраховується на основі базової сторінки об'ємом 1800 знаків (з урахуванням пробілів). Ціна перекладацьких послуг залежить від мови перекладу, об'єму та рівня складності текста. Також потрібно звернути увагу на тип тексту: стандартний документ, нейтральний чи спеціальний текст.

Послуги з вичитки, редагування та коректорської правки перекладеного нами тексту враховано в загальну вартість послуг.

Групи мов перекладу

Європейська група мов: польська, іспанська, англійська, італійська, німецька, угорська, чеська, словацька, словенська, болгарська, грецька, датська, литовська, латиська, голандська (нідерландська), португальська, румунська (молдавська), сербька, хорватська.

Група мов країн СНД: українська, російська, вірменська, білоруська, грузинська, азербайджанська, таджицька.

Східна група мов: арабська, японська, турецька, персидська, китайська. 

Замовити професійний переклад тексту можна в нас в офісі, за тел. (032) 264-95-28, (099) 275-68-58, (097) 264-90-78, (093) 491-69-40 або електронною поштою. Розраховуючи термін та вартість перекладу ми приймемо до уваги усі ваші побажання та вимоги. Будемо раді допомогти вам!

Звертайтесь, і ви залишитесь задоволені послугами бюро перекладів "Екотест-Лінгво", адже якість обслуговування - це найважливіший пріорітет нашої діяльності!