Переклад Львів, переклад документів львів, переклади львів, юридичний переклад, апостиль львів

Економічний переклад

Економічний переклад / Бюро перекладів Львів

В силу стрімкого розвитку євроінтеграційних процесів в Україні та міжнародних комерційних відносин зростає і актуальність обміну інформацією між комерційними та державними організаціями, а також, фізичними особами різних країн. В наслідок цього, стає таким важливим якість перекладу текстів економічної тематики.

Поза всяких сумнівів, економічний переклад, що відповідає високим міжнародним вимогам, можна довірити тільки професіоналові. Бюро перекладів "Екотест-Лінгво" співпрацює з перекладачами, що мають більш, ніж 7-річний досвід роботи у сфері міжнародних економічних перекладів і позитивні відгуки іноземних партнерів наших замовників.

економічний переклад

Відносно багатозначності економічних термінів, ситуація схожа з юридичним перекладом: є багатозначні терміни, що мають не лише економічний сенс, а й кілька значень з інших областей. Розвиток економіки та маркетингу відбувається семимильними кроками, і нові економічні терміни з'являються майже щодня.

Оскільки економічний переклад здійснюється, переважно, з англійської та на англійську мову, перекладачеві необхідно ретельно вивчати терміни та випадки їх найбільш відповідного за змістом вживання носіями мови.

Економічний переклад:типи документів

Ми пропонуємо переклад економічних документів таких типів:

  • довідки про стан банківського рахунку та податкові декларації
  • тендерні та патентні документи, сертифікати
  • митні декларації
  • економічні статті
  • аналітичні огляди та маркетингові дослідження
  • рекламні матеріали
  • бізнес-плани

Львівське бюро перекладів "Екотест-Лінгво" пропонує Вам послуги економічного перекладу високого професійного рівня. Звертайтесь, будемо раді вам допомогти!