Переклад Львів, переклад документів львів, переклади львів, юридичний переклад, апостиль львів

Медичний переклад

Переклад медичних текстів Львів / Переклад у Львові

Переклад медичних текстів – послуга, популярність якої у нашому бюро перекладів постійно зростає. Швидкий розвиток фармацевтичного виробництва та виготовлення лабораторних та медичних приладів із застосуванням сучасних технологій, і, як наслідок, збільшення кількості науково-популярних публікацій та практичних досліджень в області інновацій впливають на ріст попиту на якісний медичний переклад.

медичний переклад львів

Щоб уникнути прикрих помилок у діагностиці, трактуванні результатів досліджень, перекладений матеріал має містити лише ретельно перевірену медичну термінологію. Адже тексти медичної тематики багаті на абревіатури, скорочення та спеціальні терміни, та й зміст медичного тексту розуміють лише фахівці із профільною освітою.

Також, треба наголосити, що переклад медичного тексту вимагає від перекладача знання або доброго розуміння латини, оскільки саме цією мовою подаються діагнози, назви хімічних речовин та мікроорганізмів.

Медичний переклад - ціна

  • Медичний переклад відноситься до спеціальних текстів, ціну на цю послугу та терміни виконання можна дізнатись за тел. (032) 264-95-28, (099) 275-68-58, (097) 264-90-78 з 9:00 до 18:00, або надіславши запит на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Види медичних документів

Медичний переклад охоплює велику кількість документів, таких як:

  • супроводжуючі документи медичного характеру для виїзду на лікування за кордон;
  • медичний переклад результатів лабораторних досліджень;
  • переклад медичних довідок, епікризів, історій хвороб, реєстраційних карт, форм інформованої згоди;
  • переклад протоколів досліджень фармакологічних препаратів;
  • медичні посібники;
  • інструкції з експлуатації та ремонту медичного устаткування;
  • переклад рекламних матеріалів, презентацій медичної тематики;
  • сайти медичних напрямків;
  • переклад навчальної та науково-популярної літератури.

Тематики перекладу

Ми пропонуємо послуги перекладу медичних текстів таких напрямків, як біологія, косметологія, дерматологія, генетика, ендокринологія, гінекологія, онкологія, кардіологія, щелепно-лицева хірургія, стоматологія, хірургія, травматологія, офтальмологія, програми по безпеці життєдіяльності і пропаганді здорового способу життя, спорт, охорона здоров'я, виготовлення та сервісне обслуговування медичного обладнання, психологія, фармакологія.

Якщо ви шукаєте терміновий медичний переклад у Львові - звертайтесь до нас, можете бути певні - ми не підведемо!