Переклад Львів, переклад документів львів, переклади львів, юридичний переклад, апостиль львів

Науковий переклад

Переклад наукових текстів Львів / Переклади Львів

У науковому перекладі найважливіше – точний і чіткий виклад вмісту оригінального тексту, мінімальне використання елементів, що додають емоційної насиченості. Крім того, специфіка перекладу наукового тексту така, що невірне сприйняття тексту перекладачем і некоректне використання термінології можуть стати причиною спотворення змісту. Також від перекладача вимагається глибоке знання тематики тексту.

При підготовці до роботи з науковим перекладом певної тематики перекладач вивчає профільну інформацію, складає тематичні глосарії і словники. Бюро перекладів "Екотест-Лінгво" співпрацює з професіоналами, що мають досвід написання наукових робіт та знають особливості побудови перекладу наукового тексту.

Типи наукових текстів

Перекладами наукової тематики вважаються:

 • науковий переклад монографій, авторефератів, дисертацій та анотацій;
 • переклад наукових статей;
 • переклад рецензій і відгуків на наукові роботи;
 • науковий переклад дипломних робіт;
 • науковий переклад рефератів, навчальних і педагогічних посібників;
 • переклад науково-технічних текстів.
 • Науковий переклад Львів / Переклад наукового тексту

  • Ціну на науковий переклад та терміни виконання цієї послуги можна дізнатись за тел. (032) 264-95-28, (099) 275-68-58, (097) 264-90-78 або надіславши запит на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  Особливості виконання наукового перекладу

  Сьогодні відкритість багатьох зарубіжних наукових джерел значною мірою спрощує і прискорює процес обміну науковою інформацією, даними про новітні досягнення світової науки, і абсолютно очевидно, що науковий переклад відіграє все більш важливу роль у соціальній комунікації вчених і фахівців.

  переклад наукового тексту

  Однак при виконанні такого перекладу слід враховувати, що для наукового стилю характерна логічність побудови речень, інформативна насиченість, смислова точність, чітка об'єктивність викладу матеріалів і, як правило, відсутність емоційності.

  Для реалізації всіх особливостей наукового стилю на практиці необхідна термінологічна лексика і складні граматичні конструкції. Таким чином, для перекладу наукових та науково-технічних текстів слід використовувати стандартизоване мовне оформлення. У наукових і науково-технічних текстах, так само як і в їх перекладі, неприпустима двоїстість сенсу і спотворення використовуваних термінів і понять. Тому переклад наукового тексту вимагає, насамперед, ясності викладу при максимально повній відповідності перекладу оригіналу. Забезпечити таку якість перекладу може тільки професіонал, який, поряд із знаннями в області тематики наукового тексту, має також високу стилістичну грамотність.

  У львівському бюро перекладів "Екотест-Лінгво" науковий переклад виконують висококваліфіковані перекладачі, які досконало володіють науковим стилем викладу і спеціальною термінологією.